Over ons

Ons bedrijf

TOKADO is opgericht door Jeff en Herwig, twee doorgewinterde internationale ondernemers met een passie voor wijn en gedistilleerde dranken.

Beiden hebben de wereld rondgereisd en kwam in contact met producenten die dezelfde passie voor hun producten te voeren. Zij selecteerden voor u de producten die een eerlijke prijs / kwaliteit verhouding te leveren, bij voorkeur van ambachtelijke producenten met liefde voor hun producten.

  • Topkwaliteit producten
  • Beste klantenservice
  • 30-dagen geld terug garantie

Ons team

ToKado Belgium E-Shop

Wij denken dat ons team is de beste in de wereld.

We doen respons in de tijd, altijd online. Zodat onze klanten kunnen garanderen dat zij operationele ondersteuning zal hebben.

Getuigenissen

Hallo! Ik ben hier in België graag vertegenwoordigen nieuw in onze markt te kopen beroemd in EU merk Žufánek. Het is altijd met de hand gemaakt en de betere kwaliteit dan ooit. Wellcome, blij om te zien!

Herwig

Groeten! Ik ben web ontwikkelaar en hier te hanteren alle bestellingen te verwerken veilig, tijdig en geven goede bruikbaarheid van onze website.

Oleh


Compare 0